Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0
UF-MM-10G

UBNT U Fiber, Multi-Mode Module, SFP+ 10G, 850NM,300MT

BENZER ÜRÜNLER

UF-MM-1G
UBNT U Fiber, Multi-Mode Module, SFP 1G, 850NM,550MT
Ürün No : U784    181.08₺ + KDV
UF-SM-1G-S
U Fiber, Single-Mode Module, 1G
Ürün No : U787    508.76₺ + KDV
UF-SM-10G
UBNT U Fiber, Single Module(SM), SFP+ 10G, 1310nm,10km
Ürün No : U788    732.96₺ + KDV
UF-SM-10G-S
U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi
Ürün No : U789    1,526.27₺ + KDV

Bu Kategorideki Diğer Ürünler

Etiketler:ubntubiquiti-fiber-uf-mm-10gubeneteubinitubinitiUniFiBuilding