Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Kampanyalı Ürünler

Cloud Router Switch 326-24S+2Q+RM 24xSFP + 10g, 2xQSFP+ 40G , L5...

17,558.29 ₺

Compex WLE200NX mini PCIe wireless network adapter 802.11/a/b/g/n

1,045.38 ₺

UniFi UAP AC MESH SERIES 2.4 GHZ+ 5 GHZ DUALBAND

3,281.61 ₺

netPower 16PoE with RouterOS L5 license , 16 PoE Out ,2x SFP+

8,119.44 ₺

Mikrotik MTAD-5G-30D3-PA , mANT 30dBi 5Ghz Dish Anten , 3 Derece ,...

5,582.12 ₺

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM with RouterOS L5 24 PORT 480W...

16,543.36 ₺

UniFi U6-LR - UNIFI 6 LONG RANGE ACCESS POINT, WIFI 6

6,394.06 ₺

Mikrotik QMP Quick Mount Pro Montaj Aparatı ( Duvar ve Boru bağlan...

331.04 ₺

WINET POE INJECTOR - 2 YÖNLÜ DİŞİ / ERKEK

113.25 ₺

UniFi U6-MESH - UNIFI 6 MESH ACCESS POINT, WIFI 6

6,157.24 ₺

Mikrotik S-31DLC20D SFP modül, 1 Gbit ,Single Mod(SM), 1.25G,20km ...

947.81 ₺

Mikrotik RB5009UG+S+I 7xGbit LAN,1x2.5Gbit 1xSFP+ , L5, LCD, 1U, ...

6,292.57 ₺

Mikrotik RB962UiGS-5HacT2HnT HAP AC, 5xLAN, 2.4+5 Ghz 3x3 Mimo ,A...

3,728.51 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

5,243.81 ₺

Mikrotik RBcAPGi-5acD2nD cAP AC 2.4 Ghz + 5 Ghz 2x2 ,L4,2.5dBi...

2,435.83 ₺

Mikrotik RJ45 SFP 10/100/1000/10000M SFP Portu Bakıra Dönüştürme M...

1,928.37 ₺

Mikrotik RB960PGS HEX POE POWERBOX PRO OUTDOOR ,5 PORT 10/100/100...

3,552.26 ₺

RB5009 MODELI RACK MONTAJ AKSESUARI

278.77 ₺

UniFi AC-PRO - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Pro IN/Outdoor AP 3x3 MiM...

4,228.88 ₺

Ubiquiti EdgePoint Poe Router 8 Port Outdoor

14,286.83 ₺

Mikrotik RB260GSP POE Out 4 Port , 5 x Gigabit 1x SFP Case SwOS ...

1,552.84 ₺

WN-1G10KM SFP 10 KM , 1Gbit Single Mod(SM) 1310nm 10km DOM LC SMF...

524.38 ₺

Cloud Router Switch 354-48P-4S+2Q+RM 48xGbit PoE+ , 4xSFP+,2Qsfp+ ...

29,060.83 ₺

Ubiquiti Nanostation M2 - 2.4 Ghz 2x2 Mimo - AirMAX

3,484.59 ₺

CSS326-24G-2S+RM Cloud Smart Switch - SwOS 24 Port Gigabit Eth -...

5,087.51 ₺

Mikrotik RB4011iGS+RM 10xGbit LAN,1xSFP+ , L5, LCD, 1U, Rack Mount...

6,394.06 ₺

8 PORT POE PANEL INJECTOR

400.73 ₺

Mikrotik wAP ac LTE kit with RouterOS L4 license

6,258.74 ₺

Ubiquiti Lite AP 5AC 5 Ghz 17dBi GPS Destekli

3,349.27 ₺

NanoStation 5AC Loco

1,657.72 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

869.41 ₺

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

1,691.55 ₺

Mikrotik RB260GS 5 x Gigabit 1x SFP Case SwOS , Layer2 Switch , F...

1,217.92 ₺

UAP-U6-LITE - UNIFI 6 LITE ACCESS POINT, 2X2 MİMO WİFİ6 AP

3,789.07 ₺