Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Hakkımızda

Wi.com.tr Kimdir.

 

  İnternetten Teknoloji 1999 yılından bu yana Mikrotik ürünlerinin distribütörlüğünü yapmaktadır ve bu ürünlerin desteğini vermektedir. 2009 yılında Ubiquiti ürünlerini de ürün ailesine katarak distribütörlüğünü yapmaya başlamış, bu ürünler için projelendirme ve  kablosuz çözüm önerileri ile ürün ağını genişletmiş olup sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

 

  Wi.com.tr  Network , Wifi , ISP ve Veri Merkezleri alanlarında  tedarik, projelendirme ve kurulum alanlarında faaliyet sağlamaktadır.

Otel, Yurt, Belediye Hotspot çözümleri, Fabrika projeleri ile Güvenlik Sistemleri çözümleri , Kablosuz aktarım teknolojileri, Telekominikasyon; alt yapı, kurulum,projelendirme,yazılım ve cihaz tedariği ile sizlere çözümler ve hizmetlerini sunmaktadır.

Internetten Teknoloji 100+ İnternet Servis Sağlayıcısına (Internet Services Providers), 5000+ Bayisine teknik destek,teknik servis, yazılım ve projelendirme hizmeti vermektedir.

 

  Kablosuz ürünler konusunda 10 yıldan fazla bir süredir teknolojik ürünlerin incelenmesi ,takibi ve çözümlenmesi alanında faaliyetlerimizi sürdürmekte olup yoğun iş temposu, güler yüzlü ve enerjik ekibi ile siz değerli müşterimize hizmet vermekteyiz. 

Ürün ailesine Internetten Teknoloji 2010 dan sonra Rfelements, Tinycontrol,Dahua markalarının ürünlerini ve Network aksesuar ürülerini dahil etmiş bulunmaktadır.

Saygılarımızla .

 

InternettenTeknoloji San.Tic.Ltd.Şti.

 

wi.com.tr ubntwi.com.tr mikrotikwi.com.tr rf-elements