Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

98.89 ₺

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 3x3 MiMo

775.91 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

146.43 ₺

Mikrotik RB951Ui-2HnD, 5xLAN, L4 , 2.4 Ghz Ap / Router / Firewall ...

414.89 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

1,179.09 ₺

WINET POE INJECTOR - 2 YÖNLÜ DİŞİ / ERKEK

24.72 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 23AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

304.28 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

430.78 ₺

Everest EWR-303 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

114.11 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

524.88 ₺

REDLINE RL-WR1220 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Ac...

133.12 ₺

UniFi AC-LITE - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Lite Edition AP 2X2 MiMo

638.99 ₺

SMA TO SMA DÖNÜŞTÜRÜCÜ / ÇEVİRİCİ KONNEKTÖR

79.87 ₺

S+C47DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1470nm LC-connector DDM

1,513.79 ₺

Mikrotik RBGESP Gbit - YILDIRIM KORUYUCU - SURGE PROTECT

106.50 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM4 FIBER PATCH KABLO - 5 METRE

184.09 ₺

Mikrotik Lisans Level 6 / CHR Cloud Hosted Router PU

1,787.65 ₺

Cambium ePMP 2000: 5 GHz AP with Intelligent Filtering and Sync EU

3,461.19 ₺

Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM 8GB RAM ,4xSFP, 12xGbit LAN, LCD,...

8,177.53 ₺

CRM Point Aırmax Central Management Unit

669.42 ₺

Cloud Router Switch 312-4CPlus8XG 4 Port Combo 10Gbit SFP+ Eth , ...

4,302.90 ₺

UNIFI BASESTATION 1500 KULLANICI 4X4 MU MIMO (X 3)

12,171.20 ₺

Mikrotik RBLHGG-5HPacD2HPnD-XL, 5 Ghz 27dBi ,2.4 Ghz 18dBi Dual 2...

1,224.73 ₺

Mikrotik Lite LHG 5, 5 Ghz 24.5dBi 7 Derece Dish Anten, 2x2 802.11...

395.56 ₺

SMA TO SMA DÖNÜŞTÜRÜCÜ / ÇEVİRİCİ KONNEKTÖR

79.87 ₺

S+C47DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1470nm LC-connector DDM

1,513.79 ₺

Mikrotik RBGESP Gbit - YILDIRIM KORUYUCU - SURGE PROTECT

106.50 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM4 FIBER PATCH KABLO - 5 METRE

184.09 ₺

Cambium ePMP 2000: 5 GHz AP with Intelligent Filtering and Sync EU

3,461.19 ₺

Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM 8GB RAM ,4xSFP, 12xGbit LAN, LCD,...

8,177.53 ₺

CRM Point Aırmax Central Management Unit

669.42 ₺

Cloud Router Switch 312-4CPlus8XG 4 Port Combo 10Gbit SFP+ Eth , ...

4,302.90 ₺

UNIFI BASESTATION 1500 KULLANICI 4X4 MU MIMO (X 3)

12,171.20 ₺

Mikrotik RBLHGG-5HPacD2HPnD-XL, 5 Ghz 27dBi ,2.4 Ghz 18dBi Dual 2...

1,224.73 ₺

Ubiquiti 5 GHz AirMax 19dBi 120 Derece Sektör Anten

988.91 ₺

Mikrotik RB912UAG, 1xGbit LAN, USB, miniPCIe, 5Ghz 802.11a/n 2x2 W...

564.82 ₺

WN SFP+ modül, 10Gbit Single Mod(SM) 40km 1310nm

1,742.00 ₺

Signal Fire Ai 9 Active Fiber Füzyon Cıhazı

15,974.70 ₺

Mikrotik HGO-antenna-OUT 2.4Ghz / 5 Ghz Omni Dual Anten RPSMA Kon...

53.25 ₺

MULTIMODE 40G MPO LC 12 CORE PATCH KABLO 3 METRE POL - B

780.48 ₺

MPO(Female)-MPO(Female) Base-12 Multi-Mod Fiber Patch Cord OM3 Pol...

MPO(Female)-MPO(Female) Base-12 Multi-Mod Fiber Patch Cord OM3 Pol...

MULTIMODE MPO-MPO PATCH KABLO 10M METRE POL - B - 12 CORE

1,103.02 ₺

MULTIMODE MPO-MPO PATCH KABLO 5 METRE POL - B - 12 Core

1,026.95 ₺

MULTIMODE MPO-MPO PATCH KABLO 3 METRE POL - B - 12 CORE

918.55 ₺

MPO(Female)-MPO(Female) Base-12 Multi-Mod Fiber Patch Cord OM3 Pol...

840.66 ₺

WN SFP+ modül, 10Gbit Single Mod(SM) 10km 1310nm

608.56 ₺

Extralink , QSFP+, 40 Gbit, 4 xSFP+ 10Gbit 3Metre ( Direct Att...

410.78 ₺