Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Bugün Arananlar

Mikrotik SXT Lite2 ,10dBi 2.4GHz anten, 2x2 Mimo 802.11bgn Wifi, L3

312.62 ₺

12V 0.5A Adaptor

73.17 ₺

RF Elements SH-CC 5-40 Horn Anten 40 Derece

SECTOR H:14dBi/60° V:12dBi/70° / 2.4-2.5GHz / MIMO HV IS-G1412-F24...

435.34 ₺

Mikrotik RBLHGG-5HPacD2HPnD-XL, 5 Ghz 27dBi ,2.4 Ghz 18dBi Dual 2...

1,118.47 ₺

Mikrotik RBcAPGi-5acD2nD cAP AC 2.4 Ghz + 5 Ghz 2x2 ,L4,2.5dBi...

423.77 ₺

CRS326-24G-2S+IN Cloud Router Switch 24xGigabit 2xSFP+ Level 5 ...

Mikrotik RB2011UiAS-2HnD-IN, 5xLAN,5xGbit LAN,1xSFP, 2.4 Ghz 4Dbi ...

896.16 ₺

REDLINE RL-WR1220P PoE 24V WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Acces...

135.47 ₺

Mikrotik QMP Quick Mount Pro LHG Montaj Aparatı ( Duvar ve Boru ba...

55.58 ₺

LC-LC Dublex Coupler Fiber Ek Aparatı

10.07 ₺

Cambium cnPilot™ R201 EU, 802.11ac dual band Gigabit WLAN Router w...

701.65 ₺

Mixed Media Converter (Fiber-ethernet ve DC-PoE dönüştürücü)

Cloud Core Router 2004-1G-12S+2XS with RouterOS L6 license Firew...

4,036.21 ₺

UNIFI XG GATEWAY 8x10G SFP+ ,1x Ethernet

18,409.55 ₺

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 20 METRE

191.04 ₺

Mikrotik RB922UAGS-5HPacD-NM, Netmetal 5, 5 Ghz, 802.11ac, 2x2 Mim...

975.36 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 70 MT

1,042.05 ₺

REDLINE RL-WMR2300 ADSL2 MODEM - ROUTER 300MBIT

176.66 ₺

S-link SL-CAT606RE 60cm Kırmızı Utp CAT6 Kablo

10.42 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM4 FIBER PATCH KABLO - 15 METRE

259.82 ₺

MEANWELL 48V 200W 4.4A DC MONOFAZE METAL KASA

277.88 ₺

MIKROTIK HAZIRSET 60 GHZ LINK - 200METRE - SET

1,021.21 ₺

Cambium ePMP 5 GHz Force 300 AR5-25 High Gain Radio (ROW)  (EU cord)

1,083.73 ₺

HOTSPOT HAZIR SISTEM 1 - 100 Kullanıcıya Kadar

1,389.40 ₺

Mikrotik SXTG Kablosuz 5 Ghz Link Aktarımı Point To Multipoint

1,597.81 ₺

Frisby FNW-CAT624 CAT6 UTP Dış Ortam Kablosu

409.87 ₺

Ligowave LigoDLB 5-20 - 5 GHZ 20 Dbi Anten 2x2

VOLTAJ REGULATORU - STEP DOWN - CONVERTER KLEMENSLI

27.79 ₺

RBM - Powerful OEM board with three Gigabit LAN and two miniPCIe s...

340.40 ₺

HOTSPOT HAZIR SISTEM 4 - 1000 Kullanıcıya Kadar

3,716.65 ₺

SECTOR V70 V:12dBi/70° / 2.4»2.5GHz IS-G12-F2425-A70-V

362.17 ₺

Mikrotik RBLHGG-60ad-kitr2 , 60 Ghz 1.8 Gbit PTP LINK L3

1,809.00 ₺

WINET Mimo HP 23Dbi Profesyonel Dish Anten

Mikrotik RBcAPL-2nD 2.4 Ghz 2x2 ,L4,1.5Dbi,Tavana Montaj 802.11b/...

187.57 ₺

Mikrotik S-31DLC20D SFP modül, 1 Gbit ,Single Mod(SM), 1.25G,20km ...

188.96 ₺

S-link SL-CAT601YE 1m Sarı Utp CAT6 Kablo

9.38 ₺

OTEL 5651 HAZIR SISTEM 1

1,389.40 ₺

Ubiquiti AirFiber 5 Ghz 5XHD Series PTP BACKHAUL

2,959.42 ₺

Mikrotik 951Ui-2nD hAP, 5xLAN, 2.4 Ghz, L4, Ap / Router / Firewal...

279.96 ₺