Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Bugün Arananlar

Wireless Wire nRAY, pair of preconfigured nRAYG-60ad for 60Ghz lin...

2,423.99 ₺

SC-SC Dublex Coupler Fiber Ek Aparatı

10.94 ₺

Unifi Switch POE+ Gigabit Swich 8 Port 150Watt 2xSFP - Yönetilebilir

1,856.50 ₺

CRS326-24G-2S+IN Cloud Router Switch 24xGigabit 2xSFP+ Level 5 ...

Mikrotik S+DA0003, SFP+, 10 Gbit, Patch Kablo 3Metre ( Direct Atta...

283.75 ₺

Ubiquiti PowerBeam PBE-5AC-GEN2 ISO 802.11AC PTP/PTMP 25dBi

1,102.55 ₺

RADIUS MANAGER SMS MODULU STANDART

121.61 ₺

Ubiquiti POE 48V-24W Adaptor 48 Volt - 24 Watt 500mA 10/100Mbit

247.26 ₺

Cloud Router Switch 326-24S+2Q+RM 24xSFP + 10g, 2xQSFP+ 40G , L5...

3,678.15 ₺

Ubiquiti SUNMAX SOLAR GATEWAY SM-PICO

MULTIMODE MPO-MPO PATCH KABLO 5 METRE POL - B - 12 Core

1,094.45 ₺

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 3 METRE

121.61 ₺

Unifi Switch POE+ Gigabit Swich 24 Port 250Watt 2xSFP - Yönetilebi...

3,404.94 ₺

SC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 20 MT

486.42 ₺

Cambium ePMP 1000: 2.4 GHz Integrated Radio (EU)

648.56 ₺

25 ONLINE KULLANICI HOTSPOT VE LOGIN YONETIM / YILLIK

810.70 ₺

Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro 300 Mbps Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçle...

87.15 ₺

Extralink , QSFP+, 40 Gbit, 4 xSFP+ 10Gbit 3Metre ( Direct Att...

437.78 ₺

Ubiquiti AirFiber 24 HD - Full Duplex PTP 2 Gbit BackHaul

25,780.26 ₺

Mikrotik Chateau LTE12 with RouterOS L4 license 802.11b/g/n/ac

2,099.71 ₺

PrismAP 5GHz 30deg Horn-5-30 Ubiquiti

Savior Solar 1KVA 1000W 12V Solar Inverter SSVP1K

1,775.43 ₺

Everest FINIX MW3-2P 2.4GHz 5GHz AC1200 IEEE802.3, IEEE802.3u 2li ...

608.03 ₺

SC-SC Sımplex Coupler Fiber Ek Aparatı

10.94 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM4 FIBER PATCH KABLO - 1 METRE

133.77 ₺

Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA, SXT SA5 ac, 5 Ghz, 13Dbi,2x2 Mimo 90 De...

810.70 ₺

Unifi Switch POE+ Gigabit Swich 24 Port 500Watt 2xSFP - Yönetilebi...

4,677.74 ₺

EVEREST EWR-958N 300 Mbps 1 WAN + 4 LAN Port WISP+Repeater+Access ...

129.71 ₺

wAP LoRa9 kit for 902-928 MHz frequency

1,291.45 ₺

RF Elements SH-CC 5-70 Horn Anten 70 Derece

SECTOR H:14dBi/60° V:12dBi/70° / 2.4-2.5GHz / MIMO HV IS-G1412-F24...

435.34 ₺

SXT RF Sinyal Kalkanı - Mikrotik QRT,QRT AC , 2.4 Ghz /5 Ghz için

308.07 ₺

Mikrotik RBcAPGi-5acD2nD cAP AC 2.4 Ghz + 5 Ghz 2x2 ,L4,2.5dBi...

478.31 ₺

Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN with POE-out and with RouterOS L5

1,224.16 ₺

UniFi AC-EDU - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC AP 3x3 MiMo Sound Station

3,153.62 ₺

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 50 METRE

364.82 ₺

SC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 25 METRE

243.21 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

459.10 ₺

Mikrotik RB750P-UP r2 HEX POE LITE ,4x 10/100 LAN, 24V Passive P...

476.12 ₺

Ubiquiti AirFiber 5 Ghz 3X Series PTP 3.3-3.9 Ghz

7,207.12 ₺